Starszy specjalista ds. zakupów

WYMAGANIA OBOWIĄZKOWE:
  • Wykształcenie wyższe i roczne doświadczenie zawodowe. Preferowani kandydaci z min. 2-letnim doświadczeniem zawodowym w obszarze zakupów
  • Doświadczenie w pracy wymagającej kontaktów z dostawcami i/lub klientami
  • Umiejętność pracy samodzielnej i zespołowej oraz dobra organizacja czasu pracy
  • Dobra znajomość obsługi MS Office
OPIS STANOWISKA

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Mikroelektroniki i Fotoniki (Łukasiewicz-IMiF) prowadzi prace badawczo-rozwojowe w obszarze zaawansowanych technologii mikroelektronicznych i fotonicznych. Posiada unikalne laboratoria technologiczne oraz kapitał intelektualny, które umożliwiają podejmowanie prac naukowych i projektów na rzecz podnoszenia innowacyjności polskich przedsiębiorstw tworząc jednocześnie bazy wiedzy high-tech w zakresie wytwarzania innowacyjnych materiałów oraz technologii i konstrukcji przyrządów mikroelektroniki i fotoniki, technologii azotku galu oraz technologii LTCC i elektroniki drukowanej oraz czujników medycznych, środowiskowych. Łukasiewicz–IMiF corocznie realizuje kilkadziesiąt projektów finansowanych ze środków krajowych i zagranicznych, których rezultaty mają zwiększyć innowacyjność polskiej gospodarki.

Rodzaj umowy: umowa o pracę na czas określony 6 miesięcy
Liczba wolnych stanowisk pracy: 1
Wymiar etatu: 80% etatu
Miejsce pracy: Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Mikroelektroniki i Fotoniki, Al. Lotników 32/46, 02-668 Warszawa

NAZWA INSTYTUTU
CODZIENNE ZADANIA:
  • Realizacja procesów zakupowych wg zapotrzebowania poszczególnych działów
  • Pozyskiwanie ofert, negocjowanie cen i ogólnych warunków dostaw
  • Przygotowanie i obsługa umów, kontraktów dotyczących zakupów
  • Porównywanie ofert, przygotowanie analiz, negocjacje, przygotowywanie rekomendacji wyselekcjonowanych dostawców oraz wybór dostawcy
  • Prowadzenie kontroli realizacji zamówień wg procedur firmy i warunków technicznych dostaw
  • Prowadzenie postępowań reklamacyjnych
  • Fakturowanie bieżące zgodnie z obowiązującymi przepisami i procedurami wewnętrznymi
  • Organizacja transportu oraz odpraw celnych w przypadku dostaw spoza EU
  • Praca w organizacji badawczej nastawionej na realizację innowacyjnych, prestiżowych projektów badawczo-rozwojowych
  • Możliwość zdobycia unikalnego doświadczenia zawodowego
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość skorzystania z atrakcyjnej oferty na opiekę medyczną, pakiet sportowy oraz ubezpieczenie na życie
  • Praca w przyjaznej atmosferze

This will close in 0 seconds