Starszy specjalista – analityk systemów IT

WYNAGRODZENIE :
WYMAGANIA OBOWIĄZKOWE:
  • umiejętności modelowania procesów integracyjnych
  • umiejętności tworzenia i dokumentowania wymagań funkcjonalnych systemów IT
  • dobrej znajomości: XML, XSD, XSLT, HTML, języki skryptowe, SQL
  • samodzielności i umiejętności zdobywania potrzebnych informacji
  • zdolności i umiejętności analitycznych
  • umiejętności pracy w zespole
  • wykształcenia wyższego technicznego oraz minimum 2 letniego doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku lub stanowisku programisty
CODZIENNE ZADANIA:
  • analiza i projektowanie architektury logicznej systemów IT
  • definiowanie wymagań dla systemu IT i nadzorowanie nad ich implementacją
  • projektowanie rozwiązań wykorzystujących dokumenty XML i JSON
  • projektowanie integracji pomiędzy systemami IT oraz jego modułami
  • definiowanie testów zaprojektowanych funkcjonalności
  • tworzenie dokumentacji biznesowej i technicznej systemów IT
  • ciekawe środowisko pracy o profilu naukowo – badawczym dające możliwości rozwoju zawodowego
  • pracę przy projektach realnie zmieniających rzeczywistość biznesową
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • elastyczne godziny pracy i pracę w systemie hybrydowym
  • szkolenia, możliwość dofinansowania studiów wyższych I, II i III stopnia
  • realizację doktoratów wdrożeniowych
  • naukę języków obcych on-line: angielski, niemiecki, hiszpański, włoski
  • pakiet benefitów: opieka medyczna, ubezpieczenie, karnety sportowe

This will close in 0 seconds