Starszy Specjalista ds. badań i innowacji

WYNAGRODZENIE :
od 0
do 0
WYMAGANIA OBOWIĄZKOWE:
  • Wykształcenie wyższe;
  • Roczne doświadczenie zawodowe;
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej;
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy zespołowej;
  • Zdolność realizacji wielu zadań i projektów jednocześnie;
  • Umiejętność pracy w warunkach szybko zmieniających się priorytetów;
  • Nastawienie na realizację celów;
  • Aktywność i samodzielność w realizacji powierzonych zadań;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel i MS Forms oraz narzędzi analitycznych klasy business intelligence (w szczególności MS PowerBI);
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
MILE WIDZIANE:
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w sektorze publicznym;
  • Mile widziane mile doświadczenie zawodowe w obszarze B+R.
OPIS STANOWISKA

Nr ref.: CŁ_DBI_12_2024

Centrum Łukasiewicz jest państwową osobą prawną powołaną do planowania i koordynowania badań naukowych i prac rozwojowych prowadzonych przez Instytuty Sieci, takich jak prowadzenie badań aplikacyjnych i prac rozwojowych.
Organizacja Centrum Łukasiewicz oferuje niepowtarzalną możliwość rozwoju zawodowego oraz podjęcia wyzwań w sferze zawodowej, wzięcia udziału w tworzeniu nowego zespołu pracowników, udziału w kreowaniu nowych standardów w sektorze badań i rozwoju oraz budowania pomostu pomiędzy nauką, a gospodarką.

Rodzaj umowy:   umowa o pracę na zastępstwo
Wymiar etatu: pełny etat
Liczba stanowisk pracy:  1
Miejsce wykonywania pracy: Warszawa, ul. Poleczki 19

Dokumenty:

CV

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie wymaganych dokumentów drogą elektroniczną poprzez przycisk APLIKUJ do 21 lutego 2024 roku.
Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Osoby zakwalifikowane do rozmów rekrutacyjnych zostaną powiadomione o ich terminie telefonicznie lub drogą elektroniczną.
Informacja o wyniku naboru na powyższe stanowisko zostanie opublikowana na stronie internetowej Centrum.

NAZWA INSTYTUTU
CODZIENNE ZADANIA:
  • Wsparcie w przygotowaniu i wdrażaniu Kluczowych Programów Badawczych Łukasiewicza;
  • Wsparcie w aktywizacji doktorantów Łukasiewicza w ramach programu poświęconego Doktorantom Łukasiewicza;
  • Wsparcie w przygotowaniu i wdrażaniu procesu reform Wydawnictw Łukasiewicza;
  • Przygotowywanie materiałów na potrzeby działalności Centrum, w tym w szczególności informacji, zestawień, dokumentów, wykazów, raportów z zakresu badań;
  • Bieżąca współpraca z innymi Departamentami i Biurami Centrum w szczególności w zakresie badań i rozwoju;
  • Wykonywanie innych zadań zleconych przez Dyrektora Departamentu Badań i Innowacji, Prezesa i Wiceprezesów Centrum.
BENEFITY:

Nowoczesne biuro;

Możliwość zdobycia unikalnego doświadczenia zawodowego;

Inwestowanie w rozwój pracownika (szkolenia, nauka języka angielskiego);

Praca w organizacji badawczo-rozwojowej nastawionej na koordynację i realizację innowacyjnych, prestiżowych projektów B+R;

Atrakcyjna oferta benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, abonament sportowy).