Specjalista

WYNAGRODZENIE :
WYMAGANIA OBOWIĄZKOWE:

• wykształcenie średnie lub wyższe o kierunku biologia, biotechnologia, ochrona środowiska lub pokrewne
• znajomość obsługi komputera (Word, Excel)

MILE WIDZIANE:

• znajomość systemów jakości
• wiedza z zakresu wysiewu i uprawy roślin
• doświadczenie w pracy w laboratorium

CODZIENNE ZADANIA:

• udział w badaniach ekotoksykologicznych na organizmach glebowych oraz roślinach zgodnie z wytycznymi
• czynny udział w prowadzeniu hodowli organizmów testowych
• pozyskiwanie materiału biologicznego do badań
• praca w systemie DPL
• praca w laboratorium z roztoczami, możliwość alergii

• stabilne zatrudnienie w instytucji o wieloletniej tradycji naukowo-badawczej i ugruntowanej pozycji na rynku
• zatrudnienie w ramach umowy o pracę w pełnym etacie
• dobrą atmosferę pracy
• fundusz socjalny i indywidualny pakiet medyczny
• elastyczne godziny pracy
• darmowy parking dla pracowników

This will close in 0 seconds