Specjalista w Departamencie Komercjalizacji

WYNAGRODZENIE :
od 0
do 0
WYMAGANIA OBOWIĄZKOWE:

• Wykształcenie wyższe, wykształcenie średnie i 2-letnie doświadczenie zawodowe w pracy projektowej, albo wykształcenie średnie branżowe i 2-letnie doświadczenie w pracy projektowej;
• Wiedza na temat ekosystemu startupowego i systemu wsparcia przedsiębiorcy w Polsce;
• Zainteresowania światem startupów i innowacji;
• Umiejętności organizacyjnych i zdolności do pracy w zespole;
• Komunikatywności i otwartości na nowe wyzwania;
• Znajomość języka angielskiego na poziomie C1.

MILE WIDZIANE:

• Znajomość technologii „deep tech”;
• Znajomość rynku Venture Capital i trendów dotyczących wsparcia dla młodych innowacyjnych przedsiębiorstw;
• Chęć do testowania nowych narzędzi opartych na AI, poprawiających efektywność pracy.

OPIS STANOWISKA

Nr ref.: CŁ_DK_13_2024

Centrum Łukasiewicz jest państwową osobą prawną powołaną do planowania i koordynowania badań naukowych i prac rozwojowych prowadzonych przez Instytuty Sieci, takich jak prowadzenie badań aplikacyjnych i prac rozwojowych.
Organizacja Centrum Łukasiewicz oferuje niepowtarzalną możliwość rozwoju zawodowego oraz podjęcia wyzwań w sferze zawodowej, wzięcia udziału w tworzeniu nowego zespołu pracowników, udziału w kreowaniu nowych standardów w sektorze badań i rozwoju oraz budowania pomostu pomiędzy nauką, a gospodarką.

Rodzaj umowy:   umowa o pracę
Wymiar etatu: pełny etat
Liczba stanowisk pracy:  1
Miejsce wykonywania pracy: Warszawa, ul. Poleczki 19

Dokumenty:

CV

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie wymaganych dokumentów drogą elektroniczną poprzez przycisk APLIKUJ do 21 lutego 2024 roku.
Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Osoby zakwalifikowane do rozmów rekrutacyjnych zostaną powiadomione o ich terminie telefonicznie lub drogą elektroniczną.
Informacja o wyniku naboru na powyższe stanowisko zostanie opublikowana na stronie internetowej Centrum.

NAZWA INSTYTUTU
CODZIENNE ZADANIA:

• Udział w projektowaniu działań komercjalizacyjnych
• Współpraca z partnerami; zewnętrznymi w zakresie transferu technologii;
• Nadzór nad prawidłowym obiegiem, przechowywaniem i archiwizowaniem dokumentacji projektowej;
• Organizacja spotkań zespołu projektowego;
• Udział w procesie zamawiania usług, towarów niezbędnych do realizacji projektu, w związku z przepisami prawa zamówień publicznych;
• Wsparcie Instytutów Sieci Łukasiewicz w zakresie doradztwa, procedur i mechanizmów komercjalizacji;
• Pomoc w organizacji i koordynacji działań akceleracyjnych, konferencjach, oraz mentoringach;
• Wsparcie w przygotowywaniu wniosków i dokumentacji w procesie akceleracji;
• Wykonywanie researchu: zbieranie informacji oraz tworzenie baz danych niezbędnych do realizacji działań organizacji;
• Pomoc w pozyskiwaniu projektów: wsparcie w aktywnym poszukiwaniu możliwości dotacyjnych oraz partnerstw ekosystemowych;
• Udział w wydarzeniach branżowych: wsparcie w reprezentowaniu firmy, przygotowywaniu materiałów i logistyce podczas wydarzeń.

BENEFITY:

Nowoczesne biuro;

Możliwość zdobycia unikalnego doświadczenia zawodowego;

Inwestowanie w rozwój pracownika (szkolenia, nauka języka angielskiego);

Praca w organizacji badawczo-rozwojowej nastawionej na koordynację i realizację innowacyjnych, prestiżowych projektów B+R;

Atrakcyjna oferta benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, abonament sportowy).