Specjalista kontroli jakości

WYNAGRODZENIE :
WYMAGANIA OBOWIĄZKOWE:

• wykształcenie wyższe biologiczne/chemiczne/zootechniczne/rolnicze lub pokrewne
• dobra znajomość języka angielskiego
• komunikatywność
• umiejętność pracy w zespole

MILE WIDZIANE:

• znajomość systemów DPL, ISO 9001, AAALAC International
• doświadczenie w pracy z systemami jakości

CODZIENNE ZADANIA:

• kontrola dokumentacji prowadzonej zgodnie z Dobrą Praktyką Laboratoryjną
• przeprowadzanie inspekcji komórek organizacyjnych w ramach systemów DPL, OSO 9001 oraz AAALAC International
• przeprowadzanie inspekcji badań prowadzonych zgodnie z systemem DPL i AAALAC International
• prowadzenie inspekcji procesów w systemie DPL i ISO 9001
• przeprowadzanie kontroli dobrostanu zwierząt

• stabilne zatrudnienie w instytucji o wieloletniej tradycji naukowo-badawczej i ugruntowanej pozycji na rynku
• zatrudnienie w ramach umowy o pracę w pełnym etacie
• dobrą atmosferę pracy
• fundusz socjalny i indywidualny pakiet medyczny
• elastyczne godziny pracy
• darmowy parking dla pracowników

This will close in 0 seconds