Specjalista ds. systemów sterowania

WYNAGRODZENIE :
WYMAGANIA OBOWIĄZKOWE:
  • wykształcenie wyższe branżowe
  • znajomości zasad działania pokładowych urządzeń systemu ERTMS/ETCS i GSM-R
  • znajomości zasad działania urządzeń sterowania ruchem kolejowym
  • umiejętności czytania schematów elektrycznych i planów sytuacyjnych urządzeń srk
  • minimum 3 letniego doświadczenia zawodowego w branży kolejowej
  • umiejętności czytania aktów normatywnych i interpretacji wymagań
  • umiejętności kreatywnego myślenia i rozwiązywania problemów technicznych
  • prawa jazdy kategorii B
  • dyspozycyjności i gotowości do częstych podróży służbowych
  • znajomości języka angielskiego
  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej, komunikatywności oraz umiejętności pracy zespołowej
  • umiejętności pracy w warunkach szybko zmieniających się priorytetów
MILE WIDZIANE:
  • osoba z doświadczeniem w systemach sterowania ruchem kolejowym
CODZIENNE ZADANIA:
  • planowanie, organizacja i koordynacja testów kompatybilności systemów sterowania taboru kolejowego
  • aktualizacja istniejących i opracowanie nowych procedur badawczy zgodnie z wymaganiami jednostki akredytowanej
  • śledzenie postępu technicznego i wymagań dotyczących urządzeń sterowania ruchem kolejowym
  • ciekawe środowisko pracy o profilu naukowo – badawczym dające możliwości rozwoju zawodowego
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • elastyczne godziny pracy i pracę w systemie hybrydowym
  • szkolenia, możliwość dofinansowania studiów wyższych I, II i III stopnia
  • realizację doktoratów wdrożeniowych
  • naukę języków obcych on-line: angielski, niemiecki, hiszpański, włoski
  • pakiet benefitów: opieka medyczna, ubezpieczenie, karnety sportowe
  • pakiet świadczeń socjalnych

This will close in 0 seconds