Specjalista ds. rozliczania projektów

WYNAGRODZENIE :
od 4500
do 5100
WYMAGANIA OBOWIĄZKOWE:

• wykształcenie wyższe

• praktyczna znajomość •

• rozliczania środków publicznych w tym projektów finansowanych z funduszy strukturalnych i UE. (minimum 1 rok doświadczenia w tym obszarze)

• kreatywność i samodzielność

• umiejętność pracy zespołowej

• znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie (prowadzenie korespondencji, sporządzanie dokumentów)- warunek konieczny

• dobra umiejętność obsługi pakietu MS Office

MILE WIDZIANE:

• znajomość systemu SIMPLE.ERP- modułu Zarządzanie Projektami

CODZIENNE ZADANIA:

• obsługa administracyjna projektów

• współpraca z pracownikami Instytutu w zakresie przygotowania wniosków na dofinansowanie projektów

• prowadzenie bieżącej dokumentacji projektów

• rozliczanie finansowe oraz opieka nad budżetami i harmonogramami projektów

• analiza kalkulacja kosztów projektów

• współpraca z przedsiębiorcami, jednostkami naukowymi i innymi podmiotami w zakresie rozliczania projektów

• inne zadania z zakresu działu (m.in. sporządzanie i nadzorowanie umów o współpracy, konsorcjum, na realizację pracy i in.)

• stabilne zatrudnienie w instytucji o wieloletniej tradycji naukowo-badawczej i ugruntowanej pozycji na rynku

• zatrudnienie w ramach umowy o pracę w pełnym etacie

• dobrą atmosferę pracy

• fundusz socjalny i indywidualny pakiet medyczny

• elastyczne godziny pracy

• darmowy parking dla pracowników

• brak dress code`u

This will close in 0 seconds