Specjalista ds. rekrutacji

WYNAGRODZENIE :
WYMAGANIA OBOWIĄZKOWE:
  • wykształcenia wyższego, mile widziane kierunki: zarządzanie, psychologia, socjologia
  • minimum 3 letniego doświadczenia w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych na stanowiska różnych szczebli organizacyjnych
  • doświadczenia w direct search, targach pracy
  • doskonałej umiejętności komunikacji oraz współpracy
  • aktywnej postawy i kreatywności w działaniu
  • umiejętności pracy w zespole i egzekwowania działań
  • bardzo dobrej organizacji pracy
  • znajomości j. angielskiego na poziomie min. B2
CODZIENNE ZADANIA:
  • zarządzenie procesem wzrostu zatrudnienia w jednostce naukowo-badawczej
  • współpraca z kadrą managerską w procesie rekrutacji pracowników
  • rekrutacja pracowników z kraju i zagranicy
  • przygotowywanie ogłoszeń i kampanii rekrutacyjnych
  • dobór metod i narzędzi rekrutacyjnych
  • współpraca z uczelniami, biurami karier
  • udział w targach pracy, działaniach EB
  • ciekawe środowisko pracy o profilu naukowo – badawczym dające możliwości rozwoju zawodowego
  • pracę przy projektach realnie zmieniających rzeczywistość biznesową
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • elastyczne godziny pracy i pracę w systemie hybrydowym
  • szkolenia, możliwość dofinansowania studiów wyższych I, II i III stopnia
  • realizację doktoratów wdrożeniowych
  • naukę języków obcych on-line: angielski, niemiecki, hiszpański, włoski
  • pakiet benefitów: opieka medyczna, ubezpieczenie, karnety sportowe

This will close in 0 seconds