Specjalista ds. eventów

WYNAGRODZENIE :
WYMAGANIA OBOWIĄZKOWE:
  • minimum 3 letniego doświadczenia w organizacji eventów
  • portfolio zrealizowanych projektów eventowych
  • umiejętności kosztorysowania i zarządzania budżetem projektowym
  • umiejętności budowania zespołów projektowych i zarządzania nimi
  • organizacji pracy i zdolności prowadzenia wielu projektów równolegle
  • znajomości rynku podwykonawców i dostawców eventowych (technika, multimedia, scenografia)
  • umiejętności pracy pod dużą presją czasu
  • bardzo dobrej znajomość pakietu Office
  • dobrej organizacji pracy, samodzielności, odpowiedzialności, kreatywności, dyspozycyjności
  • biegłej znajomości języka polskiego i angielskiego
  • prawo jazdy kat. B
CODZIENNE ZADANIA:
  • organizacja różnego rodzaju wydarzeń (m.in. targi, warsztaty, spotkania z klientami, spotkania branżowe, konferencje, kongresy, gale, spotkania integracyjne, spotkania online) i ich koordynacja na każdym etapie realizacji
  • produkcja wydarzeń – transport i logistyka, montaże i demontaże, kontrola przebiegu działań
  • pozyskiwanie prelegentów, sponsorów, partnerów i uczestników wydarzeń (przygotowywanie oferty i jej prezentowanie)
  • tworzenie kosztorysów i zarządzanie budżetami wydarzeń
  • tworzenie harmonogramów wydarzeń
  • przygotowywanie dokumentacji zakupowej i pozyskiwanie ofert od podwykonawców zgodnie z procedurą zakupową (negocjowanie, przygotowywanie umów)
  • współpraca z dostawcami i podwykonawcami
  • prowadzenie rozliczeń finansowych wydarzenia
  • przygotowywanie analiz po wydarzeniu uwzględniających m.in. ocenę eventu przez partnerów, prelegentów i uczestników,
  • przygotowywanie stoisk oraz reprezentowanie Instytutu na polskich i zagranicznych eventach branżowych
  • współpraca z Działem Komunikacji i PR przy promocji wydarzeń
  • zarządzanie treściami na stronie WWW wydarzenia za pomocą CMS
  • monitorowanie rynku eventowego
  • ciekawe środowisko pracy o profilu naukowo – badawczym dające możliwości rozwoju zawodowego
  • pracę przy projektach realnie zmieniających rzeczywistość biznesową
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • elastyczne godziny pracy i pracę w systemie hybrydowym
  • szkolenia, możliwość dofinansowania studiów wyższych I, II i III stopnia
  • realizację doktoratów wdrożeniowych
  • naukę języków obcych on-line: angielski, niemiecki, hiszpański, włoski
  • pakiet benefitów: opieka medyczna, ubezpieczenie, karnety sportowe

This will close in 0 seconds