Specjalista ds. Administracji

WYNAGRODZENIE :
od 0
do 0
WYMAGANIA OBOWIĄZKOWE:
  • Wykształcenie: co najmniej średnie.
  • Doświadczenie: minimum 3 lata doświadczenia zawodowego.
  • Dobra znajomość pakietu MS Office.
  • Dobra organizacja pracy, inicjatywa i samodzielność w działaniu.
  • Odpowiedzialność i dokładność.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Wysoka kultura osobista.
  • Prawo jazdy kat. B.
MILE WIDZIANE:

OPIS STANOWISKA

Dokumenty:

  • CV
  • Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie wymaganych dokumentów:
  • drogą elektroniczną poprzez przycisk APLIKUJ lub na adres mailowy: rekrutacja@wit.lukasiewicz.gov.pldo 7 marca 2024 roku.

Dokumenty przesłane po terminie nie będą rozpatrywane.

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Osoby zakwalifikowane do rozmów rekrutacyjnych zostaną powiadomione o ich terminie telefonicznie lub drogą elektroniczną.

NAZWA INSTYTUTU
CODZIENNE ZADANIA:
  • Prowadzenie administracji nieruchomości Łukasiewicz -WIT z dbałością o stan techniczny budynków (planowanie i nadzór nad przeprowadzeniem bieżących modernizacji, napraw, konserwacji itp.).
  • Maksymalne wykorzystanie powierzchni biurowych i magazynowych, dbałość o czystość i porządek.
  • Prowadzenie rozmów i przygotowywanie umów, aneksów, zezwoleń i pism dotyczących wynajmu.
  • Rozliczanie umów dotyczących wynajmu – czynsz, opłaty za media, za parking.
  • Prowadzenie nadzoru nad ochroną i zabezpieczeniem własności Łukasiewicz – WIT.
  • Prowadzenie nadzoru nad firmą sprzątającą.
  • Właściwa eksploatacja powierzonego sprzętu, dbanie o dobry stan techniczny, terminowe przeglądy i naprawy.
  • Prowadzenie Książki Obiektu Budowlanego.
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i powierzonej odpowiedzialności.
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę.
  • Atrakcyjne szkolenia teoretyczne i praktyczne.
  • Dofinansowanie zajęć sportowych, opieka medyczna, świadczenia urlopowe i socjalne, ubezpieczenia grupowe i indywidualne.