MŁODSZY SPECJALISTA DS. ORGANIZACJI

WYNAGRODZENIE :
WYMAGANIA OBOWIĄZKOWE:
  • Wykształcenie średnie albo wykształcenie średnie branżowe;
  • Umiejętności precyzyjnego i jasnego formułowania myśli w komunikacji ustnej i pisemnej;
  • Bardzo dobra organizacja pracy, kreatywność, umiejętność pracy w zespole;
  • Bardzo dobra praktyczna znajomość pakietu MS Office;
  • Wysoki poziom samodzielności oraz odpowiedzialności za powierzone zadania;
MILE WIDZIANE:
  • Mile widziane wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: administracja, zarządzanie);
  • Mile widziane doświadczenie w sektorze publicznym lub prywatnym w obszarze organizacji;
  • Mile widziane znajomość ustawy o Sieci Badawczej Łukasiewicz.
CODZIENNE ZADANIA:

·       Udział w procesie tworzeniu planów działalności i sprawozdań z działalności Łukasiewicza, w tym: operacjonalizacja i monitorowanie dokumentów;

·       Wsparcie w procesach zatwierdzania przez Prezesa rocznych planów i sprawozdań z działalności Sieci;

·       Wsparcie w procesach związanych z nadzorem nad organizacją instytutów Łukasiewicza;

·       Przygotowywanie zestawień, analiz, prezentacji związanych z zadaniami departamentu;

·       Przygotowywanie wzorów dokumentów, materiałów informacyjnych, ankiet i prezentacji dotyczących planowania i sprawozdawczości Sieci Badawczej Łukasiewicz, Centrum Łukasiewicz oraz instytutów Sieci Badawczej Łukasiewicz;

·       Wsparcie przy organizacji spotkań i posiedzeń w tym mi.in. dyrektorów instytutów Łukasiewicza, Kolegium Doradców oraz Platformy Kompetencji Łukasiewicz Organizacja;

·       Wsparcie w procesie przygotowania i publikacji informacji w Intranecie Łukasiewicza, w tym w szczególności w witrynie Dla Dyrektorów i witrynie PKŁ Organizacja;

·       Współtworzenie rozwiązań systemowych, procedur, wytycznych i stanowisk z zakresu organizacji, planowania i sprawozdawczości nad instytutami;

·       Współpraca z Dyrektorami Instytutów Łukasiewicza oraz innymi komórkami Centrum Łukasiewicz;

·       Wykonywanie innych zadań zleconych przez Dyrektora Departamentu.

BENEFITY:
  • Nowoczesne biuro;
  • Możliwość zdobycia unikalnego doświadczenia zawodowego;
  • Udział w tworzeniu nowoczesnej macierzowej organizacji badawczej od podstaw;
  • Umowę o pracę;
  • Inwestowanie w rozwój pracownika (m.in. szkolenia, konferencje, nauka języka angielskiego);
  • Pracę w organizacji badawczo-rozwojowej nastawionej na koordynację i realizację innowacyjnych, prestiżowych projektów B+R;
  • Atrakcyjną ofertę benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, abonament sportowy).

This will close in 0 seconds