Młodszy specjalista ds. badań

WYMAGANIA OBOWIĄZKOWE:

Oczekujemy od Ciebie:

  • wykształcenia: średniego, wyższego lub w trakcie studiów (preferowane: elektrotechnika)
  • znajomości zasad pracy z elektronicznymi urządzeniami pomiarowymi
  • umiejętności czytania schematów elektrycznych
  • kreatywnego myślenia i chęci rozwiązywania problemów technicznych
  • umiejętności czytania aktów normatywnych i interpretacji wymagań
  • uprawnień w zakresie eksploatacji urządzeń elektrycznych
  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej, komunikatywności oraz umiejętności pracy zespołowej
  • zdolności realizacji wielu zadań jednocześnie
  • prawa jazdy kategorii B
  • podstawowej znajomości języka angielskiego
  • dyspozycyjności i gotowości do częstych podróży służbowych
OPIS STANOWISKA-
NAZWA INSTYTUTU
CODZIENNE ZADANIA:
  • udział w badaniach taboru kolejowego, tramwajów i autobusów realizowanych przez Laboratorium
  • sporządzanie raportów z badań
  • aktualizacja istniejących i opracowywanie nowych procedur badawczych zgodnie z wymaganiami akredytowanego laboratorium badawczego
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w stabilnej organizacji
  • pakiet benefitów obejmujący: opiekę medyczną PZU Zdrowie, kartę sportową Medicover Sport, grupowe ubezpieczenie na życie PZU, platformę online do nauki języków obcych
  • świadczenia socjalne z ZFŚS
  • wspieranie rozwoju poprzez dofinansowania studiów, szkoleń, konferencji itp.
  • możliwość realizacji doktoratów wdrożeniowych
  • ciekawe środowisko pracy o profilu naukowo-badawczym, dające możliwości rozwoju w ramach projektów realnie zmieniających rzeczywistość

This will close in 0 seconds