Główny specjalista z funkcją zastępcy kierownika

WYNAGRODZENIE :
od 0
do 0
WYMAGANIA OBOWIĄZKOWE:
  • Wykształcenie wyższe.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 3 lata.
  • Dobra znajomość pakietu MS Office.
  • Dobra organizacja pracy własnej, inicjatywa i samodzielność w działaniu.
  • Odpowiedzialność i dokładność.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Wysoka kultura osobista.
  • Znajomość przepisów ustawy PZP, ustawy o finansach publicznych.
  • Czynne prawo jazdy kat. B.
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem ludzi.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, menadżerskie oraz negocjacyjne.
  • Uprawnienia budowlane branży elektrycznej bez ograniczeń w swojej specjalności.
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej (schematy, projekty).
OPIS STANOWISKA

Lokalizacja: ul. Duchnicka 3

Dokumenty:

  • CV
  • Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie wymaganych dokumentów:
  • drogą elektroniczną poprzez przycisk APLIKUJ lub na adres mailowy: rekrutacja@wit.lukasiewicz.gov.pl  do 25 kwietnia 2024 roku.

Dokumenty przesłane po terminie nie będą rozpatrywane.

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Osoby zakwalifikowane do rozmów rekrutacyjnych zostaną powiadomione o ich terminie telefonicznie lub drogą elektroniczną.

NAZWA INSTYTUTU
CODZIENNE ZADANIA:
  • Wsparcie w kompleksowym zarządzaniu nieruchomościami Instytutu Łukasiewicz-WIT.
  • Współtworzenie strategii funkcjonowania nieruchomości.
  • Ścisła współpraca z kierownikami departamentów w zakresie planowania potrzeb remontowych i utrzymania technicznego nieruchomości.
  • Planowanie rozwoju infrastruktury w obszarze nieruchomości.
  • Koordynowanie obsługi transportowej oraz użytkowania samochodów służbowych.
  • Nadzór nad ubezpieczeniem majątku Instytutu.
  • Sprawowanie nadzoru nas prawidłowym funkcjonowaniem urządzeń i instalacji warunkujących bezpieczeństwo użytkowania obiektów (m.in. wind, instalacji elektrycznych, klimatyzacyjnych, wentylacyjnych, grzewczych, wodno-kanalizacyjnych) oraz zabezpieczeń przeciwpożarowych na terenie departamentów. Nadzór nad prawidłowością realizowanych prac pod względem formalno-administracyjnym.
  • Udział w przygotowaniu materiałów PZP w zakresie modernizacji i remontów nieruchomości.
  • Nadzór nad realizacją zamówień na dostawy, usługi i roboty budowlane.
BENEFITY:
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Atrakcyjne szkolenia.
  • Elastyczny czas pracy.
  • Dofinansowanie zajęć sportowych, opieka medyczna, świadczenia urlopowe i socjalne, ubezpieczenia grupowe i indywidualne.
  • Parking na terenie Instytutu.

This will close in 0 seconds