Główny specjalista w Dziale IT

WYNAGRODZENIE :
WYMAGANIA OBOWIĄZKOWE:
  • Wykształcenie wyższe magisterskie i 3-letnie doświadczenie zawodowe.
  • Preferowani absolwenci kierunków informatycznych z min. 2-letnim doświadczeniem na podobnym stanowisku.
  • Znajomość środowiska Microsoft oraz umiejętność obsługi baz danych Oracle, VBA oraz SQL.
  • Znajomość problematyki związanej z obsługą
  • i parametryzowaniem systemów ERP.
  • Znajomość technologii TCP/IP oraz usług sieciowych.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i podejmowania szybkich decyzji.
  • Umiejętność współpracy z innymi i komunikatywność.
MILE WIDZIANE:
  • Ukończone szkolenie z zakresu bezpieczeństwa teleinformatycznego w ABW lub SKW
  • Posiadanie poświadczenia bezpieczeństwa upoważniającego do dostępu do informacji niejawnych o klauzuli „Poufne”.
  • Umiejętność obsługi systemu Unisoft
OPIS STANOWISKA

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Mikroelektroniki i Fotoniki (Łukasiewicz-IMiF) prowadzi prace badawczo-rozwojowe w obszarze zaawansowanych technologii mikroelektronicznych i fotonicznych. Posiada unikalne laboratoria technologiczne oraz kapitał intelektualny, które umożliwiają podejmowanie prac naukowych i projektów na rzecz podnoszenia innowacyjności polskich przedsiębiorstw tworząc jednocześnie bazy wiedzy high-tech w zakresie wytwarzania innowacyjnych materiałów oraz technologii i konstrukcji przyrządów mikroelektroniki i fotoniki, technologii azotku galu oraz technologii LTCC i elektroniki drukowanej oraz czujników medycznych, środowiskowych. Łukasiewicz–IMiF corocznie realizuje kilkadziesiąt projektów finansowanych ze środków krajowych i zagranicznych, których rezultaty mają zwiększyć innowacyjność polskiej gospodarki.

NAZWA INSTYTUTU
CODZIENNE ZADANIA:
  • Dbanie o infrastrukturę informatyczną Instytutu.
  • Administrowanie serwerami i systemami pracującymi w Instytucie.
  • Instalowanie i konfigurowanie oprogramowania na komputerach użytkowników.
  • Planowanie i wdrażanie nowych rozwiązań informatycznych.
  • Tworzenie programów i skryptów usprawniających pracę w działach administracyjnych.
  • Pomoc pracownikom w rozwiązywaniu bieżących problemów z oprogramowaniem i sprzętem informatycznym.
  • Dbanie o bezpieczeństwo, zarządzanie dostępem do używanych systemów IT.
  • Zarządzanie infrastrukturą sieciową.
  • Dokumentowanie prac i przygotowywanie instrukcji oraz procedur dla użytkowników.
  • Przeprowadzanie szkoleń z obsługi oprogramowania.
  • Praca w organizacji badawczej nastawionej na realizację innowacyjnych, prestiżowych projektów badawczo-rozwojowych
  • Możliwość zdobycia unikalnego doświadczenia zawodowego
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość skorzystania z atrakcyjnej oferty na opiekę medyczną, pakiet sportowy oraz ubezpieczenie na życie
  • Praca w przyjaznej atmosferze