Główny Specjalista w Centrum Technologii Galwanotechnicznych

WYNAGRODZENIE :
od 0
do 0
WYMAGANIA OBOWIĄZKOWE:
  • Wykształcenie – w dyscyplinie inżynierii materiałowej i/lub nauk chemicznych.
  • Doświadczenie – Stopień doktora i 2-letnie doświadczenie w sektorze badawczo-rozwojowym albo wykształcenie wyższe magisterskie i 3-letnie doświadczenie w sektorze badawczo rozwojowym, w tym udział w realizacji projektów badawczych.
  • Znajomość obróbki chemicznej i elektrochemicznej metali.
  • Wiedza z zakresu procesów galwanotechnicznych, nowoczesnych materiałów i technologii ich wytwarzania.
  • Współpraca z zagranicznymi ośrodkami badawczymi.
  • Udział w realizacji projektów badawczych.
  • Zdolność analitycznego myślenia.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Pracowitość.
  • Kreatywności samodzielność.
  • Odpowiedzialność i rzetelność
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym.
MILE WIDZIANE:
  • Udział w projektach badawczych . Współpraca z zagranicznymi ośrodkami badawczymi.
OPIS STANOWISKA

Lokalizacja: ul. Duchnicka 3

Dokumenty:

  • CV
  • Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie wymaganych dokumentów:
  • drogą elektroniczną poprzez przycisk APLIKUJ lub na adres mailowy: rekrutacja@wit.lukasiewicz.gov.pl  do 5 kwietnia 2024 roku.

Dokumenty przesłane po terminie nie będą rozpatrywane.

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Osoby zakwalifikowane do rozmów rekrutacyjnych zostaną powiadomione o ich terminie telefonicznie lub drogą elektroniczną.

NAZWA INSTYTUTU
CODZIENNE ZADANIA:
  • Prowadzenie prac naukowo-badawczych z zastosowaniem metod chemicznych i elektrochemicznych oraz interpretacja wyników badań.
  • Przygotowywanie wniosków projektowych finansowanych ze źródeł krajowych i międzynarodowych.
  • Udział w pracach projektowych i laboratoryjnych.
  • Opracowywanie wyników oraz sprawozdań z przeprowadzanych badań.
  • Nadzór nad przydzielonym sprzętem badawczym.
BENEFITY:
  • Ciekawą, multidyscyplinarną i perspektywistyczną pracę.
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę.
  • Możliwość rozwoju naukowego i zawodowego, w tym również wyjazdy zagraniczne.
  • Atrakcyjne szkolenia.
  • Motywacyjny system premiowania za aktywność badawczo-rozwojową, wdrożeniową i publikacyjną.
  • Sześciotygodniowy urlop, prawa autorskie i wynikające z charakteru pracy twórczej.
  • Elastyczny czas pracy.
  • Dofinansowanie zajęć sportowych, opieka medyczna, świadczenia urlopowe i socjalne, ubezpieczenia grupowe i indywidualne.
  • Parking na terenie Instytutu.

This will close in 0 seconds