Główny specjalista ds. badań i projektowania rozwiązań IT

WYNAGRODZENIE :
do 0
WYMAGANIA OBOWIĄZKOWE:
  • stopnia doktora, ewentualnie rozpoczęte studia doktoranckie z dorobkiem publikacyjnym w zakresie sztucznej inteligencji
  • głębokie zdolności analityczne
  • umiejętność słuchania i wyciągania niezbędnych wniosków do definiowania kluczowych pytań biznesowych oraz budowania rozwiązań odpowiadających na te pytania
  • szeroka znajomość nowoczesnych rozwiązań z dziedziny IT, między innymi Data Science w tym skuteczna implementacja algorytmów uczenia maszynowego
  • znajomość baz danych (relacyjnych i nierelacyjnych) na poziomie minimum średniozaawansowanym
  • umiejętność samodzielnego prowadzenia badań (opracowywania ścieżki badawczej, wyboru technik analitycznych, interpretacji wyników badań, wyciągania wniosków, podejmowania decyzji o dalszym kierunku działań)
CODZIENNE ZADANIA:
  • Projektowanie, tworzenie i rozwój aplikacji webowych w małych zespołach SCRUM
  • Udział w międzynarodowych i krajowych projektach R&D
  • Możliwość samodzielnego prowadzenia ciekawych projektów
  • W zależności od twoich preferencji rozwój w kierunku m in. Data Science lub Fullstack Dev
  • ciekawe środowisko pracy o profilu naukowo – badawczym dające możliwości rozwoju zawodowego
  • pracę przy projektach realnie zmieniających rzeczywistość biznesową
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • elastyczne godziny pracy i pracę w systemie hybrydowym
  • szkolenia, możliwość dofinansowania studiów wyższych I, II i III stopnia
  • realizację doktoratów wdrożeniowych
  • naukę języków obcych on-line: angielski, niemiecki, hiszpański, włoski
  • pakiet benefitów: opieka medyczna, ubezpieczenie, karnety sportowe
  • praca zdalna, hybrydowa, lub stacjonarna

This will close in 0 seconds